Olağan Genel Kurul Toplantısı

Derneğimizin pandemi nedeni ile yapılamayan olağan genel kurulumuz, 25 Aralık 2021 tarihinde dernek merkezimizde yapılmıştır.

EKOMAD GENEL KURUL TOPLANTI TUTANAĞI

Saat 10:10'da başkan Ferit BALTACI'nın açılış konuşması ile genel kurul başladı.
Başkanlık divanı için Cemal Ergun ERUÇ, katip üye olarak Hamza Burak YILMAZ ve Sıktı ÇINAR önerildi, oy birliği ile kabul edildi.
Divan başkanı, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve bu ülke için toprağa düşmüş ve kan dökmüş bütün şehit ve gazilerimizi anmak maksadı ile bir dakikalık saygı duruşuna davet etti, saygı duruşu yapıldı.
Divana, tutanakları imzalamak için yetki verilmesi oya sunuldu ve oy birliği ile kabul edildi.
Yönetim ve denetim kurulu raporlarının görüşülmesine başlandı.
Ekte yer alan 3 yıllık yönetim kurulu raporu, yönetim kurulu başkanı tarafından haziruna sunuldu. Yönetim kurulu raporunun ibrası oya sunuldu ve oy birliği ile kabul edildi.
Ekte yer alan 3 yıllık denetim kurulu raporu, denetim kurulu başkanı tarafından haziruna sunuldu. Denetim kurulu raporunun ibrası oya sunuldu ve oy birliği ile kabul edildi.
Dernek üyeliği vecibelerini yerine getirmeyen üyelerin, üyeliklerine son verilmesi için yönetime yetki verilmesi oya sunuldu ve oy birliği ile kabul edildi.
Yönetim ve denetim kurulu seçimine geçildi
Oylamanın açık oylama ile yapılması için teklifi sunuldu ve oy birliği ile kabul edildi.
Yönetim kurulu başkanlığına Ferit BALTACI, başkan yardımcılığına Yusuf USTA, üyeliklere Hulusi MUTLU, Nusret GÖKÇEN ve Hamza Burak YILMAZ'ın, yedek üyeliklere Hilmi YILMAZ, Fuat ÖZDEMİR, Metin ÖZGÖNÜL, Erdal KAPTAN ve Uğurhan SAYIN'ın, denetim kurulu başkanlığına Hasan Aşkın BAL, üyeliklere Semih KAFADAR ve Cemalettin AVGAN, yedek üyeliklere İsmail ŞEKER, Suat SEZGİN ve Mehmet GÜLEÇ'in seçilmeleri oya sunuldu ve oy birliği ile kabul edildi.
Dilek ve Temennilere geçildi. Söz almak isteyen soruldu. Ferit Baltacı söz aldı ve derneğin sosyal medyada daha etkin hale getirilmesi için üyelerin sanal ortamda daha aktif olmalarını ve derneğin resmi internet sitesi ekomad.org ve facebook sayfalarında(Ekomad ve Ekomad Paylaşım) yazı ve yorumlar yaparak paylaşımda bulunmalarını tavsiye etti. Eğirdir Komanda Okulu'nda kurs görmüş subay ve astsubayların aidiyet düşünce ve duygularının kuvvetlendirilmesi için MSB ve Genel Kurmay Başkanlığı seviyesinde girişimlerim devem ettirilmesinin uygun olacağını ifade etti. Başka söz alan olmadı.
Dilek ve temennilerden sonra saat 13:30'da toplantı sona erdi. 25/12/2021.


Divan Başkanı Cemal Ergun ERUÇ

Katip Üye Hamza Burak YILMAZ

Katip Üye Sıtkı ÇINAR

  
392 kez okundu

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret98646
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.925016.9928
Euro17.491317.5614
Hava Durumu