Mesaj Panosu

Mesaj panosuna, üye girişi yaparak mesaj yazabilirsiniz.

Burayı tıklayarak üye girişi yapabilirsiniz.
Burayı tıklayarak üye olabilirsiniz.

Yazılan mesajlar

FERRUH SİNGER (08/10/2016 11:25)
Konu : TESUD ZİYARETİ
Mesaj :
06.10.2016 DA TESUD ZİYARET EDİLDİ. GÖRÜŞME OLUMLU VE İYİ GEÇTİ
FERRUH SİNGER (15/08/2016 15:13)
Konu : 2016 EKOMAD BÜYÜK ŞENLİĞİ
Mesaj : Değerli EKOMAD üyeleri 19 Ağustos ta yapmayı düşündüğümüz BÜYÜK KOMANDO BULUŞMASI na ilişkin etkinliğimizi , "sivillerin ordu birliklerine girişi yasaklanması" nedeniyle yapamıyoruz..
Durumu tüm arkadaşlarımıza bildiririz.

Ödeme yapanlara yönelik üç öneri uygulamamız olacak;

a) Yatırdığı parayı geri almak isteyenler, ekomad@ekomad.org üzerinden adını , tutarı ve kendi banka hesabını numarasını yazarak bildirsinler .Geri ödeme yapılacaktır.
b) Geri almak istemeyenlerin parası , Ekomad ''derneğine kişinin adı yazılarak bağış adı altında ekomad hesabına yatırılacaktır. Konuya ilişkin bağış makbuzu kendi adıyla birlikte ekomad paylaşımda sergilenecektir.
c) Komando olup olmadığı pek anlaşılamayan ve ! yanlış bilgi vererek bu arada ödeme yaparak aramıza katılan bazı kişilerin paraları kesinlikle kendi hesaplarına geri gönderilecektir.

Ekomad olarak Türk ulusunun ve onun gözbebeği ordusunun en kısa sürede yeniden tümüyle arınmış olarak daha güçlü günlere dönmesini bekler ,yeni bir etkinlikte buluşmayı dileriz..
Tüm komandolara ve ailerine sevgiler , saygılar sunarız...
EKOMAD
HULUSİ MUTLU (24/09/2015 09:10)
Konu : Bayram Mesajı
Mesaj : Çok değerli Komando kardeşlerim, kurban bayramınızı kutluyorum. Bayramın Camiamıza, ülkemize ve tüm islam alemine huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. tüm şehit ailelerimizin acılarını bir kez daha paylaşıyorum. Allahtan bol sabır diliyorum. Kardeşliğimizin daim olmasını temenni ediyorum. selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
HULUSİ MUTLU (03/09/2015 11:12)
Konu : DURUM
Mesaj : 26 AĞUSTOS - 9 EYLÜL BU DÖNEM TARİHİMİZİN EN PARLAK SAYFALARINDAN BİR DÖNEM. TÜRK''ÜN EMPERYALİZMİ EZDİĞİ DÖNEMDİR. AMA EMPERYALİSTLER BOŞ DURMADILAR. UNUTMADILAR. İNCEDEN İNCEDEN ÇALIŞTILAR. ÖNCE LİDERİMİZ ATATÜRK'' ZEHİRLEDİLER. SONRA KENDİLERİNE YANDAŞLAR BULUP ÖZ BENLİĞİMİZİ YOK ETMEYE BAŞLADILAR.BİZİ YILLARCA UYUTTULAR VE SEVR''İ YENİDEN İMZALATMA AŞAMASINA GELDİLER. HALA UYUYORUZ. SON GÜNLERDEKİ OLAYLAR BUNUN BİR GÖSTERGESİ DEĞİL Mİ? HALA ŞEHİTLERİMİZE YANIYORUZ. İÇİMİZ ACIYOR. AMA SONU GELMİYOR. GELMESİNİ DE İSTEMİYORLAR. TÜRLÜ BAHANELERLE HALA BİR OYALAMA POLİTİKASI DEVAM EDİYOR. ATALARIMIZIN KANLARIYLA SULANMIŞ ŞEHİTLERİMİZİ BAĞRINDA SAKLAYAN BU VATAN TOPRAKLARIN BÜTÜNLÜĞÜ, PARÇALANMAMASI İÇİN ÇALIŞAN YÖNETİCİLERİMİZ MAALESEF YOK. VAR OLANLARDA SUSTURULMUŞ HALDE. ŞEHİTLERİMİZE TANRIDAN GANİ GANİ RAHMET DİLİYORUM YA O ANALAR . ELLERİ ÖPÜLESİ ANALAR. ALLAH SABIR VERSİN ONLARA VE CÜMLE YAKINLARINA. BİZİ BU DURUMA GETİRENLERİ KINIYORUM. ÇANAK TUTANLARI LANETLİYORUM. ULUSUMUZA BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM. UYANALIM İSTİYORUM. ZAFER HAFTAMIZ KUTLU OLSUN. AFYON ŞUHUT''TAN İZMİR''E 26.AĞUSTOS''TA YÜRÜYÜŞE BAŞLAYAN VE ATA''MIZIN İZİNDE ZAFER YÜRÜYÜŞÜNÜ DEVAM ETTİREN VATAN EVLATLARIMIZ KUTLUYORUM. ALLAH AYAKLARINA GÜÇ, BEDENLERİNE KUVVET VERSİN. KENDİLERİNE SELAM VE SEVGİLERİMİ GÖNDERİYORUM. KALIN SAĞLICAKLA. SELAM VE SEVGİLERİMLE TÜM KOMANDO KARDEŞLERİMİ KUCAKLIYORUM.
FERRUH SİNGER (28/08/2015 10:17)
Konu : 26 AĞUSTOS
Mesaj : BÜYÜK TAARRUZUN BAŞLANGICI 26 AĞUSTOS 2015 DE ŞUHUT''''TAN DUATEPE''''YE YÜRÜYEN EKOMAD''''LI ARKADAŞLARA BİLHASSA CEMAL ERUÇ PAŞAMA TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM. SAĞOLUN, VAROLUN.
FERRUH SİNGER (22/08/2015 08:34)
Konu : ŞEHİT
Mesaj : BU VATANIN EKMEĞİNİ YİYEN, BU VATANIN SUYUNU İÇEN BUNA RAĞMEN KAHPECE ASKERLERİMİZİ ŞEHİT EDEN, ŞEHİT OLMASINA YARDIM EDEN HERKESİ, ŞEHİT OLMASINA VESİLE OLAN HERKESİ KINIYOR VE LANETLİYORUM.
FERRUH SİNGER (19/05/2015 10:06)
Konu : EKOMAD İDMAN OCAĞI
Mesaj : YENİLGİSİZ YOLUNA DEVAM EDEN YAVRULARIMIZA VE YÖNETİCİLERİNE, ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLIK VE SPOR BAYRAMINDA KUTLUYOR, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLYORUM
kubilay acartürk (25/02/2015 09:04)
Konu : MERHABA KOMANDOLAR
Mesaj : MERHABA DEĞERLİ DOSTLAR
ait olduğum komando ailesine kavuştuğum için çok mutluyum.219.dönem astteğmenim.1991-1992 yıllarında komando asttegmendim.1eğirdir''den sonra 12 ay şırnak gabarda idim.kitaplara konu olabilecek pek anı ile döndüm oralardan.Eğirdir deki bölük komutanımız o zamanki kıdemli üstteğmen RECEP MUTLU''dan haberi olan varmıdır.
MEHMET NUROL ARIKAN (28/08/2014 17:46)
Konu : SELAMLAŞMA
Mesaj : GÖNDERDEN BAYRAĞIMZ HİÇ İNMESİN MİNARELERİMİZDEN BAYRAĞIMIZ HİÇ İNMESİN VATANIMIZ BÖLÜNMESİN DİYENLERE YÜREKTEN SELAM OLSUN.
metin TERZİOĞLU (03/12/2013 23:39)
Konu : Dönem Şehidimiz
Mesaj : 164.Dönem Arkadaşlarımızdan P.Kom.Atgm.İsmail Dalıkırık arkadaşımızın dağıtımdan sonra,Şehit olduğu haberini Kıbrısta iken duyduk.Kastamonu ve Tosya'da bazı cadde ve sokaklara isminin verildiğini de internetten öğrendim. Nasıl ve nerede şehit olduğu,aynı dönemden başka şehidimizin olup olmadığı konusunda bilgisi olan varsa lütfen bizi aydınlatmanızı rica ediyorum.Tüm komandolara selam olsun...
Fuat Özdemir (12/05/2013 23:07)
Konu : REYHANLI
Mesaj : Ülkemin topraklarında patlatılan bombayı,bombalamaya fiilen iştirak edenleri,ihanet içinde olanları,gaflet ve delalet içinde bulunanları LANETLİYORUM.
metin TERZİOĞLU (08/04/2013 00:14)
Konu : Toplantı
Mesaj : 164.Dönem Arkadaşımız Kürşat Öztürk'ün Afyon Emirdağ2daki Çiftlik Evinde yapılan toplantıya katıldık.33 yıl sonra gördüğümüz arkadaşlarımızla ve komutanlarımızla sevindik.Gururlandık.Hepimizde derin izler bırakan örnek insan sevgili komutanımız;Em.Gazi P.Kom.Kd.Alb.Bülent Özkoçak ve diğer komutanlarımıza,Komando arkadaşlarımıza sağlıklı hayırlı uzun ömürler dilerim.Dernek Bşk.ve Yön.Kur.Üyelerine de teşekkürler ederiz...
Ferit Baltacı (23/03/2013 07:29)
Konu : Kürşat ın Çiftlik Toplantısı
Mesaj : 6 Nisan 2013 Cumartesi günü aylık olağan toplantımızı çok geniş tutarak , Kürşat Öztürk arkadaşımızın AFYON / Emirdağ ''''ında ki Çiftliğinde yapacağız. Üye olmasa bile tüm KOMANDO arkadaşlarımızı bekleriz saat 10 30
burhan hekim (26/01/2013 10:05)
Konu : selamınaleyküm
Mesaj : selamınaleyküm komando abilerim kardeşlerim ben asteğmen olarak yapmadım askerliğimi ....2007 yılında 15 ay eğirdirde eğitim çvşluğu yaptım ....sitenize üye oldum ama bi sakıncası yoktur inşallah hepinizi saygıyla selamlıyorum ALLAHA emanetsiniz
Ferit Baltacı (24/01/2013 10:14)
Konu : EKOMAD BİR YAŞINDA
Mesaj : Değerli arkadaşlarım , yılmaz komando ruhu ile çıktığımız derlenme yolunda bir yılımızı doldurduk. geçen süre içinde yapılmışlar ve eksiklerimiz var . Ben de , Ekomad ne işe yarıyor diye baktığımda şunları görüyor ve sizlerle paylaşıyorum ;
1- Yarınlara olta attırarak diri ve sağlıklı kalmamızı sağlıyor
2- Yapacak , düşündürecek hedefler veriyor yol gösteriyor.
3- Gözle görünmeyen dostluk , güven , sevgi ve özveri gibi değerleri yaşattırıyor.
4- Teklifsiz , içten ve sıcak bir dostluk ortamı sunuyor.
5- Oluşturduğu birlik ile Eğirdir'e ulaşmaya ve yürekleri birlikte attırmaya çalışıyor .
6- İnsanların gittikçe tek kaldığı , kabuğuna çekildiği bir dönemde ,yaşama şirin bir pencere açıyor.
7- Yaşam alanımız yurdumuza ve ulusumuza olan bağımızı , sevgimizi ve sarsılmaz inancımızın pekişmesini sağlıyor.
8- Derlenmeyle işlerin nasıl daha güçlü ve sağlıklı yürüdüğünü gösteriyor..
Varolan pek çok eksikliğimizi de gidererek, yarınlara daha canlı çıkacağımıza olan inancımı paylaşırım . Saygılarımla
Ferit Baltacı (24/01/2013 09:33)
Konu : EKOMAD KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ
Mesaj : Sevgili Dostlar,

EKOMAD dernegimizin kurulusunun ve resmi onay tarihinin, 24 Ocak,

birinci yildonumunde birlikteligimizin, calismalarimizin, basarilarimizin

devaminin sürmesi dileği ile, tüm büyüklerimize, arkadaşlarımıza

kardeslerimize saygi ve sevgilerimi sunarim.

Tuncay D.Kalemoglu
EKOMAD
Egirdir Dag ve Kom. OK. 173/3
www.ekomad.org

...

Not ;

24. Ocak, Uğur Mumcu öldürüldü
24. Ocak, Gaffar Okan öldürüldü

TUNCAY KALEMOĞLU
metin TERZİOĞLU (11/12/2012 17:01)
Konu : Tebrik
Mesaj : Ferit Baltacı,Hasan Aşkın Bal ve Ferruh Singer kardeşlerimi EKOMAD'daki görevlerinden dolayı tebrik eder,bütün komandolara sağlık ve başarılar dilerim...
Tuncay D. Kalemoğlu (07/11/2012 18:57)
Konu : yazılarım ve ben
Mesaj : Yazılarım, düşüncelerim ve ben '' satırların yazanı '' blogumda ki satırlarım ile tanımlanmaya çalışılır...
Adres,
www.tdkalemoglu.blogspot.com dur.
Saygı ve sevgiyle.
ENGİN TANYILDIZI (23/10/2012 12:55)
Konu : milliyetcilik ve ulusalcılık
Mesaj : Milliyetcilik ve ulusalcılık hiç kimsenin ve hiç bir kuruluşun tekelinde değildir, herkes kendi kafasına göre yorumlarsa binlerce yorum çıkabilir, yorumlarda görüldüğü gibi bir derneğe hür iradeyle girildiği gibi hür iradeyle de çıkılır ama kimseyi karalamadan olmalıdır, bir KOMANDO gibi DİK OLMALIDIR, ne kendini üzerek nede başkasını, en azından bahse konu kişiler gibi azıcıkda olsa emek sarfederek, hiç olmassa emeğe saygı, insafsızlık yapmadan, saygılarımla.
ENGİN TANYILDIZI (25/09/2012 14:52)
Konu : soğuksu aileler gezisi
Mesaj : Ankarada olmamam sebebi ile ailelerimizin gezisine katılamadığımın üzüntüsü içerisinde tüm komando abilerimi sevgi ve hasretle ile kucaklıyor saygılar sunuyorum. Engin TANYILDIZI 187/31
 1 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret78697
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.26728.3003
Euro9.980910.0209
Hava Durumu