2016 YILI BÜYÜK KOMANDO ŞENLİĞİ

Değerli EKOMAD üyeleri 19 Ağustos ta yapmayı düşündüğümüz BÜYÜK KOMANDO BULUŞMASI na ilişkin etkinliğimizi , "sivillerin ordu birliklerine girişi yasaklanması" nedeniyle yapamıyoruz.. 
Durumu tüm arkadaşlarımıza bildiririz.

Ödeme yapanlara yönelik üç öneri uygulamamız olacak;

a) Yatırdığı parayı geri almak isteyenler, ekomad@ekomad.org üzerinden adını , tutarı ve kendi banka hesabını numarasını yazarak bildirsinler .Geri ödeme yapılacaktır.
b) Geri almak istemeyenlerin parası , Ekomad 'derneğine kişinin adı yazılarak bağış adı altında ekomad hesabına yatırılacaktır. Konuya ilişkin bağış makbuzu kendi adıyla birlikte ekomad paylaşımda sergilenecektir.
c) Komando olup olmadığı pek anlaşılamayan ve ! yanlış bilgi vererek bu arada ödeme yaparak aramıza katılan bazı kişilerin paraları kesinlikle kendi hesaplarına geri gönderilecektir.

Ekomad olarak Türk ulusunun ve onun gözbebeği ordusunun en kısa sürede yeniden tümüyle arınmış olarak daha güçlü günlere dönmesini bekler ,yeni bir etkinlikte buluşmayı dileriz..
Tüm komandolara ve ailerine sevgiler , saygılar sunarız...
EKOMADE
ğirdir'de yapılacak "2016 YILI BÜYÜK KOMANDO ŞENLİĞİ" için ön kayıt yapılacaktır.


Eğirdir havasını soluyup suyunu içen, ayazını yiyip en sonunda komando brövesi alan silah arkadaşım; Keşif, Taktik akın, Pusu, Travers, Bomba koşusu ve sürünme derken, o zorlu ve çetin geçen günlerin anılarını bu gün de gurur ve özlemle her  fırsatta anlatıyor ve paylaşıyoruz. Bir araya gelince coşku ile o yoğun ve dostluk yüklü  günleri yeniden yaşamanın dayanılmaz çekiciliğine ve albenisine kendimizi çoğu kez kaptırıyor, canımızı yakan dikenlerin bile bizlere  artık çiçek bahçesi gibi göründüğüne şaşırıyoruz.. 
 
Komando olmanın ayrıcalığını yıllar geçtikçe daha iyi kavradık, yaşadık ve gördük. Dostluğu, arkadaşlığı ve  anıları besleyen o denli çok konunun var olduğundan yola çıkarak EKOMAD (Eğirdir Komando Asteğmen Derneği) çatısı altında toplandık. Aramızda 1965 yılı 85. dönemden 2015 yılı 360. döneme değin komandolarla birlikte en az üç kuşak olarak özlenen dayanışma ve paylaşma erdemini bu tür etkinlikler içinde, mayasını Eğirdir Komando  Okulundan aldığımız o yüksek ruhu başarıyla yaşatmaya, aktarmaya çalışıyoruz.. Bu güzel çabalara her bröveli komandonun ve komutanlarımızın omuz vereceğini biliyoruz ve istiyoruz. 
 
2014 yılında  Komando  erlerimiz ile yaklaşık 300 kişi olarak yaptığımız Eğirdir Komando Okulu  büyük buluşmasını bu kez günü birlik olarak toplu ziyaretimizi 2016  Ağustos ayında yine yapacağız… Genel Kurmay izni ve kurallarına göre yaptığımız bu görkemli etkinlik basın ve yayın boyutunda da etkili olmaktadır. Özellikle dar ve zorlu  günleri yaşadığımız bu günler de dayanışma ve yüreklerin topluca çarptığını sergilemek anlamında ses getirecek Türk ulusuna güç verecek boyutu küçük, etkisi büyük olacaktır. “2016 yılı BÜYÜK KOMANDO ŞENLİĞİ“ ne katılmanız hepimize ,milletimize güç katacak ve mutlu edecektir..
 
Genel Kurmayımız , TC kimlik numarası ile birlikte katılımcıların adlarını istemektedir. Eğirdir Komando Okulu büyük ziyaretine ailenizi ve yakınlarınızı da getirmenizden büyük mutluluk duyarız. Kurallar gereği bildirmek zorunda olduğumuz sayıların kesinliği adına, EKOMAD üyeleri ve yakınları 10 TL , diğer katılımcılar 15 TL olarak ön ödeme yapmaları düşünülmüştür. Katılım ücreti aşağıda belirtilen EKOMAD hesabına 30 Temmuz 2016 tarihine kadar yatırılmalıdır. 

Etkinlik 19 Ağustos Cuma saat 8.00 başlayacaktır ve akşam saatlerinde bitecektir. Geceyi Eğirdir'de geçirmek isteyenler için yer ayarlanacaktır.

Katılmak isteyenler ön başvuru ücretini ödemesine müteakiben buraya tıklayarak kayıt formunu doldurmalıdır.

Kayıt işleminiz tamamlandıktan birkaç gün sonra katılımcı listesinde sizin ve yakınlarınızın isimlerini görebilirsiniz. Katılımcı listesine ulaşmak için burayı tıklayınız

 Yeterli sayı olduğu takdirde; Ankara ve diğer şehirlerden Eğirdir'e otobüs kaldırılacaktır, bu konuda bilgilendirme yapılacaktır.

Buluşma ve işleyiş ileriki günlerde sizlere daha detaylı bir şekilde duyurulacaktır.
  BİLGİ:  Ödeme yaparken Havale/EFT açıklama kısmına ad soyad, TC kimlik numarası ve BAĞIŞ ifadesi olmalıdır(birden fazla katılımcılar için 1 kişinin bilgileri yeterli olacaktır).
EKOMAD BANKA HESAP BİLGİLERİ
T.C .ZİRAAT BANKASI
HESAP NUMARASI: 1568-59154913-5001     
IBAN: TR260001001568591549135001
KATILIMCI LİSTESİ : http://www.ekomad.org/?pnum=28

Saygılarımızla   

EKOMAD Yön. Kur.   04 Nisan 2016

Yorumlar - Yorum Yaz

2016 Eğirdir Dağ Komando Okulu ziyaret

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret78693
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.26728.3003
Euro9.980910.0209
Hava Durumu